sddefefe
sddefefe sddefefe
  • 13-12-2017
  • Mathematics
contestada

The table below shows a correct representation that 12 pounds (lb) of sugar cost $4: true or false

Respuesta :

chaconjolene976
chaconjolene976 chaconjolene976
  • 13-12-2017
the answer to your question is true 

Answer Link
abbijohnson2000
abbijohnson2000 abbijohnson2000
  • 13-12-2017
Where is the table? Picture please?


Answer Link

Otras preguntas

How to Simplify 243^1.2
danica has laid out floor tiles so they form a rectangle with a perimeter of 18 inches. what is the difference between the greatest and least possible areas of
List three types of colonies England formed in North America in the late 1500 and 1600's? Please Help me now before I get yelled at!
use wins in a sentence
why was renaissance a turning point in world history
an organism like a green plant that can make its own food is called what?
write each expression as the product of two factors   1x3+7x3=
Plants often enter dormancy a. when rainfall is abundant. b. just before they form flowers. c. during winter. d. in the spring
why was renaissance a turning point in world history
Which type of memory is more likely to be forgotten?A. ImplicitB. ProceduralC. ExplicitD. Sourse