bryceleblanc2007 bryceleblanc2007
  • 13-12-2021
  • Mathematics
contestada

I need help with my whole quiz but i will just start with this one plzzzz helpp!!!I
I WILL MARK BRAINLEST TO WHO EVER GETS IT RIGHT

I need help with my whole quiz but i will just start with this one plzzzz helppI I WILL MARK BRAINLEST TO WHO EVER GETS IT RIGHT class=

Respuesta :

BexSharp123
BexSharp123 BexSharp123
  • 13-12-2021
It would be C I hope this helps
Answer Link
tpitcher
tpitcher tpitcher
  • 15-12-2021

Answer:

b

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

J’ai fait des courses et j'ai acheté des aliments. J'ai vraiment falm. Peux-tu s'il te plait? A promener le chien B. cuisiner C. faire la lessive D repasser
44 divided by 8 fully
83 is 111% of what number? Round to the nearest hundredth
Solve for d. 2d - 4 = 4​
How to find the area of triangle ABC
Label the imagine I need to finish this
PLEASE ASAPWhen adopting food packaging, manufacturers’ primary concern isnutritional labelsbrand advertisementsfood safetyenvironmental impactCulinary arts edg
A package of 5 pairs of insulated socks costs ​$39.45. What is the unit price of the pairs of socks​?
What is the y-intercept of this line: y= 7x-5
Jeff sells a pack of 36 pencils for $3.25. Betsy sells a pack of 12 pencils for $1.50. Which is the better buy?