Colingkt08 Colingkt08
  • 15-04-2021
  • Mathematics
contestada

4x4 Thhhhhhaaannkkkk uuuuu

Respuesta :

fhofm0432
fhofm0432 fhofm0432
  • 15-04-2021

Answer:

16

Step-by-step explanation:

4+4+4+4

     or

8+8

Answer Link
aodleacs212 aodleacs212
  • 15-04-2021

Answer:

16

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Simon bought 2 pounds of cucumbers, 8 ounces of alfalfa sprouts, 3 pounds of lettuce, and 15 ounces of tomatoes. How many ounces of vegetables did he buy in tot
Over time and through repetition in literature, __________ has become a symbol for death.
What is 12/39 in simplest form
Kimmy bought a 5 kilogram can of peanuts for $4.50. What is the unit price?
A fence encloses a square shaped garden. Each side has four fence posts. How many posts are used for the garden fence?
Can someone tell what kind of energy tires sliding on pavement is when the brakes are applied. I'm pretty sure it is heat energy but doubting myself.
A deli charges the same price, $5.40, for all of its different sandwiches. If a company ordered n sandwiches for a luncheon, which equation could be used to fin
which city would most likely be an epicenter of an earthquake San Francisco California was Saint Paul Minnesota explain your answer
What is the graph of the inequality in the coordinate plane? x>=4
A line passing through which of the following pairs of coordinates represents a proportional relationship? A. (1, 3) and (3, 6) B. (2, 5) and (4, 6) C. (2, 4) a