mkkaimovowk1t5 mkkaimovowk1t5
  • 14-03-2018
  • Mathematics
contestada

Help I’m really stuck and need help fastttttttt!!!!!!!?

Help Im really stuck and need help fastttttttt class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 14-03-2018
B. Y=2x

Which mean each 1 cost $2

If you buy 2 then it cost $4

I believe this is correct answer
Answer Link
jenniferloarca1
jenniferloarca1 jenniferloarca1
  • 14-03-2018
I think it is y=2x is your answer
Answer Link

Otras preguntas

Why was the invention of fire so important
I need 10 facts about Hurricanes for Science
______ exercise will enable you to perform daily tasks with an increased amount of energy and enthusiasm?
What starts chemical changes in food?
A. We spent hours looking at the paintings by the French artists. B. We spent hours looking at the paintings by the France's artists. C. We spent hours look
A short summary of one's skills, educational background, employment history and accomplishments is a résumé. True or False
Many scientists believe that the current period of global warming is related to increased levels of what?
What is the value of x?
Why does Jonathan Swift’s satirical commentary in Gulliver’s Travels remain relevant today?
Determine the general solution of: sin 3x - sin x = cos2x