trevonsimons292 trevonsimons292
  • 12-02-2018
  • Mathematics
contestada

if the unit price of oranges is 0.08 per pound and Jim pays 2.08 how many oranges does he buy

Respuesta :

rwguartuche13 rwguartuche13
  • 12-02-2018
26 I believe, I'm pretty sure :)
Answer Link

Otras preguntas

Please help me asap!!
What is the theoretical yield, in grams, of potassium nitrate?
By what percent will a fraction increase if it’s numerator is decreased by 10% and it’s denominator is decreased by 50%?
2x/3 - 3x/8 = 7/12 Please explain. I need help.
Expository essay introduction for quincenera
Guiding Thoughts: Discuss your career and education aspirations and dreams. Talk about how enrolling with us aligns with your goals. Why Did You Choose Us?
How to Reflect a shape in y=-x
What are three differences in chemical properties of nickel and barium
What is the area of the quadrilateral shown below?
DJ Howard is making a playlist for a friend; he is trying to decide what 9 songs to play and in what order they should be played. If he has his choices narrowed