mlrowserozhfyc mlrowserozhfyc
  • 16-11-2017
  • Mathematics
contestada

you just bought 4 pairs of jeans for $32 write a ratio and sentence comparing the number of jeans bought to the cost

Respuesta :

Peyton721 Peyton721
  • 16-11-2017
4:32. you bought 4 pairs of jeans for $32
Answer Link

Otras preguntas

What is an example of fascism?
A doctor allots 15 minutes for routine office visits and 45 minutes for full physicals. the doctor cannot do more than 10 physicals per day. the doctor has 9 av
Which sentence uses punctuation correctly? (Look carefully!) a) To try to keep busy; Rapunzel read books; painted; played games; and cleaned. b) To try to keep
need a lot of help with this What is 473.69 rounded to the nearest whole number?
jjhgj hu u gygy ui i i
Who did Italy ally with in ww2?
What are bolivia's natural resources? silver and salt copper and gas natural gas, iron and magnesium leather and gas answer is c
What were two reasons for immigrants supporting political machines?
At a restaurant, bill and his four friends decided to divide the bill evenly. if each person paid $12, what was the total bill? write an equation to represent t
What is an example of totalitarianism today?