criswell91
criswell91 criswell91
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

28 grams in an ounce so if each gram costed 20$ how much money would you make?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 06-03-2017
the answer is 560. So I hope this helps you.
Answer Link

Otras preguntas

What factors contributed to the rise of Italian city-states?
suppose y varies directly as x and y = 21 an x=3 find x when y=42
In his speech, Patrick Henry asserts that what is inevitable?
can you guys help me with this question...1+10x4=?
"A boat with a furled sail" is one that A) has lost its sail. B) has a damaged sail. C) has dropped its sail. D) has its sail folded up.
every time kristna bakes a batch of brownies she uses 1/8c of chocolate. if she has 3/4 cups of chocolate, how many batches of brownies can kristna make?
Find the point on the hyperbola xy=8 that is closet to the point (3,0)
Solve -23.7 + d = -48.57. -4.62 -46.2 -24.87 -72.27
Amelia receives a treat bag. the treat bag contains 10 gumballs, 5 pixie sticks, 2 bracelets, and 3 chocolates. If Amelia selects 3 items from her treat bag w
The value of a company's stock decreases by $15,000. If each share decreased in value from $8 1/16 to $8.00 how many shares are there in the company