Seudónimo Seudónimo
  • 15-02-2017
  • Mathematics
contestada

DAY 2 please help i dont get it

DAY 2 please help i dont get it class=

Respuesta :

toolsjoe2000 toolsjoe2000
  • 15-02-2017
g because she need to sell 20 vases because the cost is 450 and if you divide it by 23 for the price the vases will be sold for it comes to 19.57 and you can't sell .57 of a vase you have to round up to make more than the money spent
Answer Link

Otras preguntas

See attached files, Trigonometry
Where would you go in Latin America to buy books?
broccli cost1.60 how much money does 32 ounces of broccli cost
Page 8 of 21 (1 Point) Choose the correct indefinite article for the following word. palabras un una unos unas
05.04 look at the diagram shown below: based on the diagram, wich of these traits are absent in marsupials amphibians ,reptiles,marsupials,dogs,cats?​
Heym xkdbxkdbzksbzksbxjdbxkrbxirb
write a fraction greater than 1 for 9 using 7 as the denominator.​
-2x + 15 = 9 (Please shoe work, thank you so much!, I’m lost in class.)
A gym is covering a 60 ft. By 60 ft. Wall with a 60 ft. By 20 ft. Mirror. The mirror covers __?__ of the wall.
Please help me with english​