Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

Rick, John, and Kevin are playing catch. Rick throws the ball to John, John throws the ball to Kevin, and Kevin throws the ball to Rick. John knows that the dis
_________is the temperature at which a solid becomes liquid.
Determine mu subscript x overbarμx and sigma subscript x overbarσx from the given parameters of the population and the sample size. round the answer to the near
Points A and B lie within a region of space where there is a uniform electric field that has no x- or z-component; only the y-component Ey is non zero. Point A
__________is an organ shared by the respiratory system and the digestive system?
The Milky Way galaxy was given its name because of what it looks like when viewed from Earth. true or false
Round 5836197 to the nearest hundreds
Write an expression is equivalent to 2/3 (x-6)
The temperature of 24 moles of water changed from 24.5oC to 26.4oC. How much heat did this sample absorb? C for water = 75.3 J/molC
what is the Pacific Ring of Fire caused by