nick14newsome
nick14newsome nick14newsome
  • 14-01-2022
  • Mathematics
contestada

What is the unit price of a
12-pack of water bottles
that costs $2.887

Respuesta :

abdullahs84
abdullahs84 abdullahs84
  • 14-01-2022

Answer:

Look down :D

Step-by-step explanation:

Ver imagen abdullahs84
Answer Link

Otras preguntas

Answer number 4 this is due tomorrow
Find the value of x. (8x + 2)° 60° Y 70° Z
Will give 20 points to whoever can answer all of the questions.
Zack bought 2 1/2 pounds of green grapes and 1/5 of a pound of red grapes. How much more did the green grapes weigh than the red grapes?
Maria is writing a fictional story about a character with a nickname that is copied from a very popular book series. Th he nickname affectionately refers to per
Helpppppppppp please​
2) Paycheck (This section is worth a total of 15 points) a) Federal Tax You are single, your AGI is $60,000 as you get no extra income, and you have one exempti
what is the term for power directed at helping yourself and furthering your own ends rather than those of others or the organization?
Hi! ❤️ , im looking for some help here. ill give brainliest if able to.
The average of 5 consecutive whole numbers is 2021. What is the average of the first 3 of these numbers?