1803003079 1803003079
  • 02-12-2021
  • Mathematics
contestada

chicken costs 3.20 per pound, and beef costs 4.59 per pound

Respuesta :

elliegreer5 elliegreer5
  • 02-12-2021
i would say 7171818177271
Answer Link

Otras preguntas

What value of y makes the sentence true? y + 3 = 30 Type your answer in the box below. I y = 
Which of the following is the number of non-perfect square number between 17 ^2 and 18 ^2
m/ For the upcoming holiday season, Dorothy wants to mold 20 bars of chocolate into tiny pyramids. Each bar of chocolate contains 6 cubic inches of chocolate. D
what is the best electric guitar?
Choose the appropriate term for each labeled part of the image. Label A Label B Label C Label D
A moving object is in equilibrium. What bests describes the motion of the object if mo force changes •It will change directions •It will slow down •It will m
A person uses a surfboard to ride every 30th wave crest towards the beach. The wave crest travels at a speed of 1.6m/s and the distance between each wave crest
AICI3(s)+Ca 3N2(s)-AIN(S)+CaCl2(s)
Find the product of place values of 2 in 4,72,523.​
HELP PLS Scenario The global population has increased immensely over the last two centuries. Humans use fossil fuels to do a variety of tasks from heating their