savyg1
savyg1 savyg1
  • 14-12-2016
  • Mathematics
contestada

HELP!!! ASAP!!!! IMAGES ATTACHED!! MATH SUCKS!!!!

HELP ASAP IMAGES ATTACHED MATH SUCKS class=
HELP ASAP IMAGES ATTACHED MATH SUCKS class=
HELP ASAP IMAGES ATTACHED MATH SUCKS class=
HELP ASAP IMAGES ATTACHED MATH SUCKS class=
HELP ASAP IMAGES ATTACHED MATH SUCKS class=

Respuesta :

BKenney
BKenney BKenney
  • 14-12-2016
The correct answer would be the first choice. For each picture drawn, the total cost increases by $34.50.
Answer Link

Otras preguntas

Renee ate 1/4 of a pizza, and Sumi ate 1/3 of the same pizza. How much of the pizza did they eat in all?
How do you change the fraction 13/20 to a decimal
The Shanghai maglev train is one of the fastest trains in the world traveling about 2,144 miles in 8 hours How many miles does it travel in one hour The distanc
When a=2,b=3, c=-1, and d=-2 (b-2a)to the 2nd power+c
most scientific questions are based on opinions. hypotheses. observations. experimental dat
adjectives blank nouns and pronouns
the term subgenre describes
The base form if a verb is also known as?
What is the work for 792 divided by 33?
Christi buys 48 barrettes. She shares the barrettes equally between herself and her 3 sisters. Write an expression to represent the number of barrettes each gir