DrummerGirl777
DrummerGirl777 DrummerGirl777
  • 14-12-2016
  • Mathematics
contestada

Maria bought 1 2/5 pounds of lunch meat for $3.36.

How much would 2 3/4 pounds of lunch meat cost?

Enter your answer in the box.
please help fast

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 14-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link
Аноним Аноним
  • 15-12-2016
I agree, the answer is 0.6
Answer Link

Otras preguntas

A bag contains 10 marbles: 4 are green, 4 are red, and 2 are blue. Heather chooses a marble at random, and without putting it back, chooses another one
Patient letters created from what structured data and do not require a large amount of revisions or additional typed data.
what would 4/5x + 5 < -3 look like in a line graph?
Which event happened after the Battle of Midway? A: The victory at Guadalcanal B: The battle of Coral Sea C: The strike on Pearl Harbor D: The U.S. lost the air
x^2-8xy+16y^2 factor completely
what was Paul's first impression of tangerine and how does it change over time
Can someone answer this? I got 180 cubic inches but it wasn't right. Please help.
who won the Battle of Lake Champlain??
find all solutions in radian [0,2pi) solve 4sinx= -cos^2x +4
10. I plan to go to baseball tryouts tomorrow. This is an example of a: a.short-term goal b.long-term goal