Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

I really need help plz
Draw Inferences What were some benefits of industrialization to the United States? What were some problems that it caused?
Which best describes an outline? Group of answer choices a way to summarize and clarify key points of a report a broad question that a research project answers
2. How many ounces of yeast will you need to make 30 rolls?
Does anyone know where you get a therapist like how do you even get diagnosed for anything?:o
PLEASE HELP What are divergent boundaries, and what do they create?
Ryan has a checking account balance of -$25. Write an absolute value statement to show how much money Ryan owes the bank.
What impact does entitlement (your own and others’) have on your life? How can you limit the impact of entitlement within your life?
Which of the following colors is/are produced when white light from sun is passed through a prism?
_____and mucous work to trap dirt and germs before we inhale​