Seudónimo Seudónimo
  • 13-04-2021
  • Mathematics
contestada

helppppppppp plzzzz :))))

helppppppppp plzzzz class=

Respuesta :

jesusm1
jesusm1 jesusm1
  • 13-04-2021

Answer:

A. Cost per sandwich is simply the slope

so you take 1 sandwich is 4 usd

So 4 usd

Answer Link

Otras preguntas

Immediately after I played tennis with Mara yesterday, I _____ exhausted. Which verb or verb phrase completes the sentence without shifting tenses unnecessarily
What do you call it when a royal ruler climbs a mountain worksheet answers
this image represents culture and history because
a baseball pitcher has pitched 12 2/3 innings
Name at least four other gases in the atmosphere besides oxygen and nitrogen
2. A vine called the mile-a-minute weed is known for growing at a very fast rate. It can grow up to 0.5 ft per day. How fast in inches per hour can the mile-a-m
Factorise completely u+4t+ux+4tx
what does two kinds by Amy tan show about the difference between the mothers motives and the daughters motive
You arrive to an intersection with traffic
An ionic bond occurs between what particles