BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

AD= 5x and DE= 3x- 2
which ideas from the paragraph support the argument that a bullying prevention program can be affective
What is one reason that Thomas Paine thinks that colonies stand a good chance against the British
Can someone please help me with this and show how they did it?
Mountain mack spends his time carving fishing lures and duck decoys. if mountain mack spends all of his time carving fishing lures he can carve 40 lures in a we
Can someone please help me with this?
Match each activity with the sphere to which it adds carbon or CO2. Tiles A. photosynthesis B. burning things C. respiration of marine life D. burying organisms
1.Explain briefly how younger people becoming familiar with issues of old age can help them in life.
Name the primary colors. Why are these colors considered the only “primary colors”?
Scenario 2: You’ve been eager to buy a new cell phone for months, and now you’re ready to make it happen. You use your credit card to purchase the phone and you