yasinrecoveryemail yasinrecoveryemail
  • 14-03-2021
  • Mathematics
contestada

I’m having trouble on number 4

Im having trouble on number 4 class=

Respuesta :

h4M63Rger
h4M63Rger h4M63Rger
  • 14-03-2021
A) the graph shows the cost is $ per gallon
B) 1 gal costs 4$ that means
0,5 (1/2) gal = 2 $ *divided by 2*
Answer Link

Otras preguntas

Typical United States weather patterns show the continental polar air mass moving south toward the Gulf of Mexico. Why does this air mass movement happen? A) Co
What terms of surrender did Hitler demand of the French after the fall of France?
.. an. v. . it V V is going on afield trip to Austin to of Texas History and lo see an I MAX Ruiz day given the number of hours and bus has 55 passen
jesse needs 13 gallons of paint to finish painting the exterior of his barn if he uses 10 quarts of the paint for the doors how many quarts will be left for the
Two forces (4n and 3n) pull to the left while a 12n force pulls to the right. What is the net force?
What is a Procedure Code Analysis Report?
what x what gives me 42 but when you add it it gives me 14
what part of the cell provides energy for the muscle cells to contract?
When was the bill of rights?
In which of the following sentences do you find a verb phrase A. I shall be all that I am and more. B. June was a collector or memorabilia. C. The crowd roared