paolanotacapper
paolanotacapper paolanotacapper
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

SOMEONE HELP MEEEEEE

SOMEONE HELP MEEEEEE class=

Respuesta :

paigeshepherd27
paigeshepherd27 paigeshepherd27
  • 01-03-2021

Answer:

144

Step-by-step explanation:

Answer Link
selenayarel
selenayarel selenayarel
  • 01-03-2021
The answer would 114
Answer Link

Otras preguntas

If Baldwin issued 1000 shares of common stock at last year's end price, the effect on the balance sheet would be: Select: 1 Retained earnings would increase by
What processes can move a solute against its concentration gradient?
qual a função social do teatro? ( what is the social function of theater? )
Can someone answer these two questions fast???!!!
A very small round ball is located near a large solid sphere of uniform density. The force that the large sphere exerts on the ballA) is exactly the same as it
the cost per student c needed for the class trip varies inversely as the number of student s going on the trip and c=7 when s =56 how much would it cost per stu
Bryson bought 2 3/4 pounds of veggie burgers for $8.80. A. What is the unit price per pound of the veggie burgers? B. There are 16 ounces in a pound. What is t
Use x for your variable. The product of four more than a number and nine is fifteen.
Sara takes a 40-minute bus ride from her home to her grandparents’ home, which is 8 km away. What is the average speed of the bus?
A meteor is moving at a speed of 60000 km/h. What is its speed in m/s?