khristinangie052320 khristinangie052320
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

The cost for 16 ounces of cheese is $3.20. What is the cost for 20 ounces of cheese? The cost for 20 ounces of cheese is $​

Respuesta :

sydneyketchow sydneyketchow
  • 11-02-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

is the sentence The refree blew her whistle and both teams rushed onto the field a coumpound or simple sentence
What was an impact of the Great Depression on Germany?   A. People were more willing to turn to radical forms of government.   B. People came to have more trust
Potassium hydroxide molar mass
What did the 13th , 14th 15th, and 19th Amendments do?
what is 96 divided by 7,488 PLEASE HELP MARK AS BRAINLIEST
what led to the creation of suburbs in the early 1900s
HELP! I NEED AN ANSWER!! NOW!! ASAP!!
lavar la ropa B. limpiar la casa C. lavar los platos D. barrer el piso
Please help! Escribe la palabra correcta que completa la frase. Write the word that completes the sentence. En España el ________ tuvo una gran influencia en e
how did locke describe "the state of nature ?