A1KYHBMARI A1KYHBMARI
  • 14-01-2021
  • Mathematics
contestada

If 3 boxes of chocolate costs 12.60 what is the price for 1 box

Respuesta :

anandhiaanu
anandhiaanu anandhiaanu
  • 14-01-2021

Answer:

4.20

Step-by-step explanation:

12.60 divided by 3 is 4.20!

Answer Link

Otras preguntas

Answer now fast write answer down blow
21% For all values of x (2) f(x) = (x + 2)2 and g(x) = 3(x - 1) a) Find gf(x), giving your answer in the form a(x2 + bx + c) where a, b and care integers. (x² +
can someone help me solve this
There are no solutions to the system of inequalities shown below. y< 3x+ 5 y> 3x-1 True or false Someone help please
Please answer this question now
Please answer this correctly
A rhombus has sides of length 10 cm and one diagonal of length 12 cm. How long is the other diagonal, in cm?
What was thurgood marshalls occupation? A.Senator B.Lawyer C.Farmer
Can I get help with this problem?
Bill and Ralph both work as cashiers for fast food restaurants. They are paid minimum wage. They are attending a black-tie party in an upper-class neighborhood.