nybrink01
nybrink01 nybrink01
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me!!!I need help ASAP:/

Someone pls help meI need help ASAP class=

Respuesta :

harrinol harrinol
  • 03-12-2020

Answer:

$40 per hour

Step-by-step explanation:

Answer Link
loganwmills
loganwmills loganwmills
  • 03-12-2020

Answer:

$40

Step-by-step explanation:

Your x-axis represents how many hours they work. Since the question asks for a single hour then go up 1 unit on the graph which brings you to $40.

Answer Link

Otras preguntas

Akkad's territory encompassed most of the Fertile Crescent. a. Yes b. No
What equals 168 in multiplication
how many zeros are in the product 6 times 5 times 10
how do you put 0.375,0.300,and 0.387 in order from least to greatest
CupCaking, a cupcake bakery, uses the equation below to determine the price of cupcakes, where y represents the total price in dollars and x represents the numb
What makes a hypothesis testable
8x-9y+16x+12y How do I solve this equation
What materials did Jason vincent scarpace use in his art work
change 12.39% to a decimal
What region of the United States is the Dust Bowl associated with?