w5wjp7677m
w5wjp7677m w5wjp7677m
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Help i do not understand ASAP

Help i do not understand ASAP class=

Respuesta :

bellieb2006
bellieb2006 bellieb2006
  • 02-12-2020

Answer:

$18.65

Step-by-step explanation:

Really all you have to do is just divide the amount spent by the refills and subtract the amount it cost for the mug itself. Hope this helped

Answer Link

Otras preguntas

1kg of apples costs £1.12 more than 1 kg of pears. 1kg of apples costs £2.35 less than 1 kg of bananas. Jackson buys 3 kg of apples, 3 kg of pears and 2 kg of b
14 In the grocery store, staring at all the different types of cereal, Martina needs to choose the most nutritious. She looks at the names of each cereal. Which
Q2 The equation of the periodic time of a pendulum bob is: T= 2√L/g 2514 Where T is the periodic time. I is the length of the string. A Prove that the equation
how do you estimate mathematical models?
I need help. What sequence is right
please help meeee :)
Sphere A, B, and C are arranged on the xy-axis as shown. What is the electric flux through a Gaussian sphere of radius 80 cm centered on the origin?
find a and b if the points (3, 1) and (0,2) lie on the grabh of ax-by=6
What are the Guidelines set for carers to follow while they are at work
Please help me with this question