tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

Jorge is building a table out of boards that are 3.75 inches wide. He wants the table to be at least 36 inches wide. What is the least number of whole boards he
Which of the following inventions came first? O Atomic bomb O Film with sound O Polio vaccine O Radio
A fourth-grade class needs 5 leaves each day to feed its 2 caterpillars. How many leaves would the students need each day for 12 caterpillars?"
Read these lines from the poem: I like to see it lap the miles, And lick the valleys up, And stop to feed itself at tanks; Why might the poet have described the
A necklace has green and blue beads in the ratio 4:3. There are 24 blue beads on the necklace. How many green beads are there?
pls help i've been trying to figure these out for hours
The decomposition of ammonia to the elements is a first-order reaction with a half-life of 200 s at a certain temperature. How long will it take the partial pre
The three stages in the writing process are?
why has The speaker come to the earth​
Find the slope of the line passing through the points (-1,5) and (-8,2)