dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Tim is painting his storage shed. He buys 4 gallons of white paint and 3 gallons of bule paint. Each gallon of white paint cost $15.73, and each gallon of blue
Which sentence uses the underlined vocabulary word incorrectly? A. The chef sauntered the onions and placed them on the hamburger. B. Obstinacy can often times
Why is the Cabuliwallah imprisoned?
The next question is what are the resultsof the judaism, christianity,and Islam Conflict
(05.02)The area of the parallelogram below is ____ square meters. A parallelogram with height labeled with 7 meters. The top horizontal side is labeled 6 meters
In colonial America, who were the Sons of Liberty? A.a group of workers and shopkeepers who organized to protest British taxes B.a group of politicians who draf
how did germanic peoples organize Europe politically after the end of the western roman empirea.)into many kingdomsb.)into modern nationsc.)into scattered villa
Which equation is a point slope form equation for line ABAB ?
Please make my life easy and do this
list these from least to greatest 0.45 3/4 5/8 and 0.5