apfortnite28
apfortnite28 apfortnite28
  • 14-10-2020
  • Mathematics
contestada

What is the unit cost per bottle if a pack of 6 bottles of juice sells for $4.80?

Respuesta :

malymole malymole
  • 14-10-2020

Answer:

4.8/6 = $0.80

Answer Link
shamelandreslara
shamelandreslara shamelandreslara
  • 11-12-2020

Answer:

0.80

JKJKJKJKJKJ

Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00