fhgghhhhhgcdx fhgghhhhhgcdx
  • 13-10-2020
  • Mathematics
contestada

Jennifer bought 4.25 pounds if chocolate covered pecans. If each pound of chocolate covered pecans cost $2.40 how much did Jennifer pay for the chocolate covered pecans?

Respuesta :

Parth241
Parth241 Parth241
  • 13-10-2020

Answer:10.2$

Step-by-step explanation:4.25 times 2.40=10.2

Answer Link
Аноним Аноним
  • 13-10-2020

Answer:

4.25 * 2.40 = 10.2 pretty simple

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

2x-5+x-2=5 what is the value of x
Why does Johnny tell Ponyboy he could never use a gun?
Pls help with all ASAP I’ll mark you brainly
when we got up it __ (rain). supply the correct from the verb​
now a days water management is very essential write your opinion on this​
solve .1-cot⁴o / sin⁴o = 1+2 cot²o​
(m-5)÷2=3m+5 solve and check the answer​
Naira has 13 pieces of rope, each piece is 1.5 metres long. What is the least number of pieces that she needs to tie together to make a length that is at least
Please Help ASAP! (See Attached) - Brainliest + 100 pts!!!
Which is not needed in order for a military ID to be considered a valid form of id A) date of birth B) physical description of the holder C) expiration date