loser37 loser37
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

Sean is buying 16 pound of tea at a tea shop. The cost of tea is shown.
$24
per lb
Part A
Write the amount of tea as a decimal.
Enter the correct answer in the box.

Respuesta :

ALB2025 ALB2025
  • 02-10-2020
Is there more to the problem or is this all that was given?
Answer Link

Otras preguntas

Recognize select one of the historical places in Turkey.
Predict the molecular geometry of clno (where n is the central atom).
Read the case study below and choose the best possible answer to the following questions. Heather wants to return to school after several years of being a sta
Select all that apply
Identify the Adverb Clause in the following sentence: You may not be able to get tickets if you don’t buy them in advance. A.if you don't buy them in advance B.
What did Karl Marx believe history was made of
Bill has 5 dollars. He buys 4 candies for 3 dollars. How much does Bill have left?
Despite being less than 1% of body weight, the kidneys receive what percent of resting cardiac output?
what kind of radiation is emmitted in the following nuclear reaction
in which process does the cells biomolecules formed from inorganic substances A respiration B photosynthesis C homeostasis