nscsrce1
nscsrce1 nscsrce1
  • 11-05-2020
  • Mathematics
contestada

The cost of 4 ice cream cones from the snack bar was $10.40. If each ice cream cone costs the same amount, which model
correctly illustrates the relationship? Check all that apply.

Respuesta :

KidLink1
KidLink1 KidLink1
  • 06-04-2021

Answer:

There is no model

Step-by-step explanation:

but the answere is 2.6

Answer Link

Otras preguntas

g(t)=-(t-1)^2+5 Over which interval does g have an average rate of change of zero?
Find the gradient of the line l1 which has equation 4x-3y+5=0 .
A patient needs a women check up but has no insurance or doctor what do the patient do ?
m4+ 1/m4 , if m− 1/m =3.
D AABC = ADBC, AB = 10, mZA = 44° mZD = [? ]
What do Tarbell and Rockefeller disagree about in these two readings ? - standard oil profited from railroad rebates. - Rebates are an unfair business practice.
the image formed on a screen by a concave mirror of radius 20 cm is 3 times the size of the object. what is the distance of the screen from the mirror?​
write 26/39 simplest form
If f(x) and it’s inverse function, f^-1(x), are, both plotted on the same coordinate plane, what is their point of intersection
La familia Vargas ____________________ en una casa bonita. a. vivían c. vivía b. vivíamos