isisbaby
isisbaby isisbaby
  • 11-12-2019
  • Mathematics
contestada

Plz help me with these 2 questions asap

Plz help me with these 2 questions asap class=

Respuesta :

keyonnakekevaug keyonnakekevaug
  • 11-12-2019

Answer: B

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

There are three slices of pizza and two colas the bill came out to $6.00 how much is one slice of pizza and one cola?
What four us states are connected
Opinion about movie Gattaca? It's for school, thanks.
Calculate the amount of money you have at the end of the indicated time period. You invest 2000 in an account that pays simple interest of 2% for 10 years. The
Find the value of x. I’m struggling with these questions and have so much homework! I appreciate everyone who’s helping. Brainlest if you explain and answer!
Productivity is best defined as work. A. innovation B. efficiency C.speed D. effort
first president of the us​
Ruben has 20 apples Mary has twice as much how many apples does Mary have?
For slices of cheesecake and one slice of pie cost $18. Seven slices of cheesecake and three slices of pie cost $34. How much does one slices of cheesecake cost
-2/5 x < 2What is x and how did you get it?what it is doesn't matter anymore but please tell me how to get it