xXLokieXx
xXLokieXx
14-04-2016
Mathematics
contestada
Can someone help me solve this please?
Respuesta :
luluyas
luluyas
14-04-2016
first divide the total cost by 21. when you get the answer multiply the cost of 1 apple by 8. bam. answer.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
please help I have now idea what I am doing
Principales diferencias entre los derechos politicos de los colonos y los habitantes de inglaterra
What is a sampling proportion?
Who wants to roleplay
Multiple-Choice Exam A student takes a 20-question, multiple-choice exam with two choices for each question and guesses on each question. Assume the variable is
Sean wants to figure out what the BEST insulator would be. He does an experiment with paper towels and bubble paper. What is wrong with his experiment?
quizlet amounts received in advance from customers for future products or services:
5-1 Homework 1. An electronics store has a frequent shopper program. The buyer earns 4 points for every movie purchased. Draw a graph which models this situatio
please help i need it ( look at picture)
Some students equally share 2 baskets of apples.Each basket has 12 apples. Write an algebraic expression to represent this situation. Then explain how you chose