morganhenderson2233 morganhenderson2233
  • 15-10-2018
  • Mathematics
contestada

The cost of 24 peincle is 4.08 find the price in filler per peincle

Respuesta :

bellaoroz bellaoroz
  • 15-10-2018
.17 i believe by doing 4.08/24
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following could represent the question: How many 4/9s are in 6/5 as a multiplication equation? x*4/9=6/5 x*6/5=4/9 6/5*4/9=x 4/9*6/5=x
Hazelnut Corp. manufactures lawn ornaments. It currently has two product lines, the basic and the luxury. Hazelnut has a total of $165,591 in overhead. The comp
8. In the line, "I wakened was with thund'ring noise," In the excerpt from "Upon the Burning of Our House" by Anne Bradstreet, what literary device is used? A a
URGENT I put an answer already but I am not sure if it is right. I need a Confirmation.
Jack Rogers developed chest pain and difficulty breathing. He has also been coughing up thick, blood-tinged sputum. A chest x-ray shows an ill-defined mass. A d
What is the answer! I need to answer now!
A car averages 25 2/3 miles on a gallon of gas. How many miles can it travel on 8
so I opened 8 treasure boxes and each had a number of coins in it the box with fewest was 503 coins while the box with the highest was 696 .So that means it mus
Bramble Corp. applies overhead on the basis of machine hours. Given the following data, compute overhead applied and the under- or overapplication of overhead f
i'll give 100 pts and brainliest if you answer this!!! thank you for the help boo Perform the operation. Write the answer in standard form. 1. (6 − i) + (9 + 5