HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

write an article of school ffor magazine only within 1 paragraph!!!!1
What is the answer to each equation?
wv^2 / Fg = r Substitute the given values to find the value of the indicated letter. r = ? Given F = 11,000; W = 22,000; v = 164; g = 32
Which substance cannot be broken down by chemical means? (1)aluminum(2)ammonia(3)aluminum oxide(4)ammonium chloride
What is the slope and y-intercept of the graph?
Order the side lengths
A force of 15N acts on angle of 60degree to the horizontal of a body of mass 3kg initially at rest on a smooth horizontal plain. find it's momentum after movin
Which relation represents a function ?
What is 200 divided by 33?
This question doesn’t make sense to me