shereesmith88 shereesmith88
  • 11-11-2022
  • Mathematics
contestada

At a store, apples cost $0.80 each and oranges cost $0.95 each. Harry buys some apples and oranges and spends $9.55 . He buys a total of 11 pieces of fruit.

Respuesta :

Otras preguntas

Please can someone please please write an informative essay about the effects of earthquakes.
How did the northern United States change over time?​
OOOOOO YALL LIKE HER
can someone help me with these questions they’re from the All American book and this is “Sunday-Quinn” the subject is reading but I just put History
The US purchases most of its coffee from Columbia. These coffee purchases would be an example of a Import Export Tariff Sanction
Wai keong's monthly salary is twice the amount he save in April he save $3500 in April. In may, he saved $4200 less than the amount he spent. How much is his mo
what is a verbs perpous
Which element in Group 18 of the Periodic Table has the highest lonization energy?
Which of these figures have lines of symmetry? If so, how many? ​
In To Kill A Mockingbird, Scout kicks a man and breaks up a mob. What does this say about the strength of mobs and the power of innocence? Please help!! Will gi